Launcher Açılmıyor! Sorunu Çözümü

konuyu başlatan GmWooLF

288
0
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Oyla
Merhaba Bu sorun için konuyu hazırladık umarız yararlı olur ."Launchere tıklıyorum tıklıyorum açılmıyor" ,

Peki nedir bu sorun ? 

-Sorun şöyle , bilgisayarınıza giren 3. parti kötü amaçlı MALWARE lerin programları açmayı engellemesi , ve bu yazılımlar sizin bilgisayarınızı kötü amaçlı kişiler tarafından zombi bilgisayar olarak kullanması , facebok vb sosyal medya hesaplarınızın ele geçirilmesi ve en önemliside kart şifreleriniz ve güvenlik ile ilgili olan herşeyinizin ele geçirebilir. Ve bilgisayarınızı açık DUNYA ya salarak bilgisayarınızı gunden gune curutebılır ..
Yani demem o ki arkadaşlar , Bu sorunu çözmemiz için gereken adımlar şöyle ;

1*- Bilgiayarınız da bulunan ANTİVURUS VB. programlardan önce bilgisayarınızı taratın.
2*-Bılgısayarınızda bulunan ANTİVURUS VB. programlar bulmuyorsa herhangi bir MALWARE vb. Dosya -- Google 'a YAC yazıp aratın ve indirin.
3*- YAC adlı programdan veya kendi ANTİVURUS VB. programınız bulduysa oradan hepsini temizleyin.
4*- Çalıştır'ı açın ve sırasıyla şu komutları yazın ;
4/1) cmd yazıp entere basın.
4/2) Çıkan siyah ekrana ipconfig/flushdns yazın
4/3)ipconfig /release yazın tekrar enter a basın.
4/4)[b]ipconfig /renew çıkan yere bunu yazın tekrar enter a basın.
4/5)Son olarak ta /exit yazarak çıkış yapalım.
-Bu işlemler ip ve dns nizi yeniler ve tabırı caizse rahat bi nefes aldırırsınız.
5*- Denetim Masası ->P[b][b]rogram ve yoneticiler kısmından WACKO'U kaldırın
[/b]
6*-WACKO [/b]
[/b]kurulu oldugu dosyaya gelin ve shift+del yaparak silin.

7*- Tum işlemleri yaptıktan sonra yeniden başlatın bilgisayarınızı.
8*- Şimdi WACKO'U yeniden indirin ve kurun.
9** Son olarak da [b][b][b]WACKO'U [/b][/b][/b]indirip kurduktan sonra , yönetici olarak launcherı başlatın.

Foruma Git:

1 Ziyaretçi